Jaký Fuji foťák vybrat?

| 3 Comments

FUJI-infografika-topKonečně se mi podařilo rozřešit záhadu, která trápila celé generace lidstva a byla nejzapeklitější šifrou od doby Enigmy. Už nemusíte otevírat desítky odborných webů, volat kamarádům a obíhat kamenné obchody. Pokud si chcete vybrat nový foťák Fuji, stačí se natáhnout v klidu do křesla, vzít si do ruky tablet nebo nevytisknout jednu A4 (případně překreslit přes průklepový papír z monitoru jste-li zarytí vyznavači retro) a bez stresu vybrat ten správný přístroj. Přeji pěknou zábavu!

Schéma zdaleka nemusí fungovat pro každého, je v mnoha ohledech zkreslené a ovlivněné podivnými myšlenkovými pochody tvůrce. Věřím ale, že mnohým pomůže v tom, aby si udělali přehled a případně se rozhodli, jaký foťák je pro ně ten pravý. Ty ostatní třeba aspoň pobaví. Klikněte na obrázek pro zobrazení plné velikosti (pak ještě nezapomeňte zvětšit dalším kliknutím).

FUJI-infografika

Pro porovnání parametrů jednotlivých přístrojů doporučuji také navštívit web fujiclubu, kde je vše pěkně zpracováno v přehledové tabulce.

fujifoto.cz

Přesné aktuální ceny fotoaparátů Fujifilm XQ1, XQ2, X30, X-M1, X-A2, X100T, X-E2 a X-T1 včetně dalších variant setů těl a objektivů naleznete zde.

Jakub

Author: Jakub

Zkouším všechno možné od lezení po skialp a nevalnou kvalitu maskuju univerzálností. Hodně fotím, občas něco natočím a hlavně jsem rád venku. Kromě čaje už mám rád i kafe a pořád ještě i brzké ranní vstávání.

3 Comments

  1. Pingback: Fujifilm – ukázková galerie v plném rozlišení | Jakub Cejpek Photography

  2. Pingback: jak vybrat fujinu? | fujiclub.cz

Napsat komentář

Required fields are marked *.*