Hannah Enduro – univerzální softshellky, které jsou věrny svému jménu

| 0 comments

ENDURO-MEYA-003

Tato recenze vznikla v rámci spolupráce v Rock Point Teamu.

Kdybych dostal možnost vybrat si do hor jen jedny kalhoty a nevěděl bych, jaká aktivita a jaké klima mě čeká, vybral bych Endura. Jedná se bez nadsázky o můj nejpoužívanější kus oblečení za uplynulé 3 roky. Přijde mi, že jsem je sundal jen na Štědrý den a na promoci.

Softshellky Hannah Enduro (dámská varianta nese název Meya) představují opravdové univerzály, které využijete celoročně a něco vydrží. Když není vysloveně tropická kraťasová teplota, tahám je na turistiku, vysokohorské túry, ferraty, vícedýlky, sportovní lezení a když jsou zrovna čerstvě vyprané (a nejsou děravé od maček), neudělají ostudu ani ve městě. V zimě se mi osvědčily také na skialp a toulky na sněžnicích.

ENDURO-MEYA-007

V Endurech se dá brodit, sáňkovat, lyžovat, lézt, běhat i rýt zahradu. A navíc rychle schnou. Když vykoukne slunce, ohrnu nekultivovaně nohavice pod kolena, když naopak udeří zima, obléknu pod ně podvlíkačky. Pokud začne hodně pršet, přidám bez sundávání bot membránové kalhoty. Tato trojkombinace, termoprádlo-softshell-Climatex, se mi osvědčila v mnohých vysokých horách, například i při výstupu do bezmála sedmi tisíc na nejvyšší sopku světa Ojos del Salado v Argentině.

ENDURO-MEYA-015

Jelikož jsem známý módní nadšenec, vyhovuje mi černá barva kalhot, která se dobře kombinuje s dalšími barevnými hadříky a není na ní moc vidět špína ani po 4 týdenním treku v Himálaji. Pohodlný střih a příjemný vnitřní „chlup“ zaručí, že se těchto kalhot z šatníku rozhodně zbavovat nebudu.

ENDURO-MEYA-011 ENDURO-MEYA-012

[green_box]

Výhody a nevýhody

+ pohodlný střih neomezuje v pohybu

+ univerzální kalhoty pro celoroční použití

+ softshell rychle uschne když zmoknete nebo se zpotíte

+ tepelný komfort a odolnost proti větru

– po delší době roztřepení kanálku stahování dolního okraje nohavic

[/green_box]

Carpe diem,

Jakub Cejpek

www.cejpek.com

Kalhoty Hannah Enduro si můžete také prohlédnout v e-shopu Hannah. Dámskou variantu najdete pod jménem Hannah Meya.

ENDURO-MEYA-014

ENDURO-MEYA-009

Jakub

Author: Jakub

Zkouším všechno možné od lezení po skialp a nevalnou kvalitu maskuju univerzálností. Hodně fotím, občas něco natočím a hlavně jsem rád venku. Kromě čaje už mám rád i kafe a pořád ještě i brzké ranní vstávání.

Napsat komentář

Required fields are marked *.*