Už to chtělo změnu!

| 0 comments

Nový web, nová adresa, nová dimenze ;-)
Je doba zrychlování, zkracování, Alzheimerů atp. a proto je nová adresa webu cejpek.com

Po dlouhých 5 letech od spuštění poslední verze webu jsem se konečně odhodlal (=dokopal) k upgradu celého systému. V novém kabátě by určitě nemělo chybět nic z předchozí verze, ale pokud by vaše averze byla přeci jen nesnesitelná, můžete nahlédnout na kompletní příspěvky od roku 2006 ve staré verzi (vhodné též při záchvatu nostalgie).

Jako doposud bude web postavený především na fotografiích z akcí v horách, v nichž bude díky databázi lepší přehled, ale nebudou chybět ani příspěvky na jiná témata a články o horách, které původně vyšly v časopisech. V nově přepracovaných galeriích si můžete prohlédnout ukázkový výběr nejlepších fotografií různých témat, nebo zamířit do nejnovějších akcí.

Také se podařilo převést všechny zprávy z expedic minulých čtyř let.

Doufám, že dojem ze změny k lepšímu není jen subjektivní chiméra a budu rád, když budou stránky dále sloužit pro potěchu duše návštěvníka. S jakoukoliv připomínkou nebo stížností (pochvala je také akceptovaný formát ;-) nemusíte chodit na nádraží, ale stačí napsat do komentáře pod příspěvky, nebo využít jinou formu kontaktu.

Velký dík za zásluhy na zprovoznění webu patří Markýzovi!

Jakub

Author: Jakub

Zkouším všechno možné od lezení po skialp a nevalnou kvalitu maskuju univerzálností. Hodně fotím, občas něco natočím a hlavně jsem rád venku. Kromě čaje už mám rád i kafe a pořád ještě i brzké ranní vstávání.

Napsat komentář

Required fields are marked *.*