Solná na dvou kolech

| 0 comments

SOLNA-MTB-006

Jsou tomu už tři roky, co jsem vyrazil coby průvodce na kudrní cyklozájezd do Solné komory. Ukázalo se, že to byla přesně ta správná doba, aby se krásné dny rozrostly z jednoho na celé tři a aby se zdesetinásobil počet elektrokol, které brázdí hornorakouské štěrkové cesty. Mnoho věcí ale naopak zůstalo při starém (díkybohu). Výhledy jsou stále dechberoucí, kroje a muškáty kýčovité, stoupání dlouhá a voda v jezerech i Weizen dobře vychlazené (ideální dvojboj do parného počasí). Více než promluví fotky a já mohu jen dodat, že děkuji všem zúčastněným za skvělou partu a budu se převelice těšit příště!

SOLNA-MTB-001 SOLNA-MTB-002

Altaussee a Rettenbach.

SOLNA-MTB-005 SOLNA-MTB-008 SOLNA-MTB-016 SOLNA-MTB-017

Rossalm a předlouhý sjezd do Hallstattu.

SOLNA-MTB-019 SOLNA-MTB-021 SOLNA-MTB-022 SOLNA-MTB-023

Bad Goisern – skvělé ubytování s ranním budíkem, který nemusíte nastavovat.

SOLNA-MTB-024 SOLNA-MTB-025

Predigstuhl a odvážný průzkum malebných salaší Hütteneck.

SOLNA-MTB-026

Foceno na Fujifilm X-T2 + 10-24mm/f4Mrkněte za kolik se dá tato hračka pořídit. Zakoupením fototechniky přes tento odkaz mě drobně podpoříte a nezaplatíte ani o korunu navíc. Vy naopak můžete na technice ušetřit registrací ve Fujiclubu nebo využitím Cash back akcí na Fujifoto.

Jakub

Author: Jakub

Zkouším všechno možné od lezení po skialp a nevalnou kvalitu maskuju univerzálností. Hodně fotím, občas něco natočím a hlavně jsem rád venku. Kromě čaje už mám rád i kafe a pořád ještě i brzké ranní vstávání.

Napsat komentář

Required fields are marked *.*